Chcem nezáväznú
cenovú ponuku

.: Remarketing CRM - budovanie vzťahu firmy so zákazníkom

remarketing, PPC remarketing, sociálne siete, emailový marketing, HTML5 technológia, PR články, copywriting, internetové hry a súťaže

Máte už svoje vlastné internetové stránky alebo internetový obchod? Realizujete už PPC alebo bannerové reklamné kampane? Optimalizovali ste vaše internetové stránky alebo obchody? A napriek tomu by ste chceli zvýšiť efektívnosť týchto nástrojov? Potom porozmýšlajte nad remarketingom.

Remarketing vám prináša zlepšenie konverzie bývalého návštevníka vašich stránok alebo zákazníka na opätovného zákazníka. Pomocou remarketingu si môžte budovať "branding" a tým sa zapísať do pamäte ex-zákazníkom/potencionálnym zákazníkom. Oslovte znovu svojich bývalých zákazníkov na opätovný nákup. Nemrhajte svojimi silami lákaním nových, keď máte možnosť opätovne zaujať bývalých zákazníkov, ktorý u vás už raz nakúpili alebo navštívili vaše stránky bez nákupu.


Logo tvorba internetových stránok a internetových obchodov | ©Avilu s.r.o

.: PPC remarketing

PPC remarketing je PPC forma reklamy (platíte iba za kliknutie na vašu reklamu t.j za to, že potencionálny zákazník navštívi vašu stránku). PPC remarketing slúži na opätovné oslovenie vašich bývalých zákazníkov, ktorí už u vás nakúpili alebo na oslovenie ľudí, ktorí už minimálne raz navštívili vašu internetovú stránku/obchod. Systém si ich dokáže pri prvej návšteve "zapamätať" a podľa toho im dokáže zobraziť už optimalizovanú reklamu (Príklad: zobrazenie reklamy s poďakovaním za nákup a zobrazením kupónu na 10% zľavu z opätovného nákupu).

Viac v sekcii PPC remarketing


.: Sociálne siete

Sociálne siete sú ideálny nízkonákladový a zároveň vysokoefektívny komunikačný prostriedok pre vašu spoločnosť. Pomocou vhodných nástrojov dokážete aktívne komunikovať so svojou skupinou "komunitou" zákazníkov. Napríklad pomocou ankiet, súťaží, dotazovania, publikovania zaujímavých informácií v oblasti vášho podnikania alebo priamo reklamou.

Viac v sekcii Sociálne siete


.: Email - aktívna komunikácia so zákazníkmi

Máte svoju databázu zákazníkov a neviete čo s ňou môžete robiť? Komunikujete so zákazníkmi na pravidelnej báze? Chceli by ste osloviť nových zákazníkov so špeciálnou ponukou, ale neviete ako?

  • verifikácia zákazníkov
  • realizácia ankiet, dotazníkov
  • newslettre - zasielanie noviniek a špeciálnych akcií
  • súťaže, zľavové kupóny, darčekové poukážky, predstavenie nových produktov
  • crosseling produktov

Viac v sekcii Emailový marketing


.: Internetové hry a súťaže

Pomocou internetových hier a súťaží dokážete nenútene oslovovať svojich zákazníkov. Je to vlastne aktívny marketing formou "hry" na internete. Aktivujte svojich zákazníkov do opätovnej kúpi vašich produktov.

Viac v sekcii Internetové hry a súťaže

 

.: Prípadové štúdie (Case Study)

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

 
Používame cookies. Pokračovaním používania našich služieb s tým súhlasíte. | Ok | Viac info >>