Chcem nezáväznú
cenovú ponuku

.: Referencie spoločnosti Avilu s.r.o. | e-commerce solutions

referencie, tvorba internetových stránok, tvorba internetových obchodov, marketing na internete - PPC, SEO, outsourcing, email marketing

Referencie Avilu s.r.o - Penzion SPORT

Penzión ŠPORT sa nachádza v športovom areáli mesta Stará Turá. Penzión poskytuje svoje služby v oblasti stravovania a ubytovania, ale aj v oblasti športových služieb ako prenájom bowlingových dráh, krytej plavárne, telocvične, fitness, športovej haly a tenisových kurtov pre jednotlivcov, ale aj celé športové kolektívy. Priestranná reštaurácia a vlastná ubytovacia kapacita predurčujú penzión ŠPORT taktiež na organizovanie osláv, večierkov, stretávok, prípadne i menších svadieb.

Penzión ŠPORT - tvorba internetovej stránky foto Penzión ŠPORT - tvorba internetovej stránky foto 2 Penzión ŠPORT - tvorba internetovej stránky foto 3

Zrealizované služby

Požiadavka od majiteľa Penzióna ŠPORT znela: "Chceme vytvoriť jednoduchú modernú internetovú stránku na spropagovanie nových bowlingových dráh, reštaurácie a ubytovania v našom Penzióne ŠPORT Stará Turá". Taktiež bola súčasťou požiadavka na vytvorenie jednoduchého rezervačného systému a aplikovanie analytického nástroja do internetovej stránky. Klientovi sme navrhli a následne zrealizovali dizajnovú internetovú stránku typu "veľkoformátové obrázky" na našom vlastnom CMS systéme s administračných rozhraním. Vlastné CMS riešenie sme aplikovali z dôvodu bezpečnosti systému.
www.sport-penzion.sk


Maxummedia - outsourcing služieb | hlavná stránka

Maxummedia je full-servisová reklamná agentúra s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytuje širokú paletu reklamných služieb od vypracovania kreatívneho konceptu, cez vytvorenie mediálnej stratégie, grafického dizajnu, prieskumu trhu, nákupu médií až po finálnu realizáciu kampaní.

Maxummedia - outsourcing služieb ilustračné foto Maxummedia - outsourcing služieb ilustračné foto 2 Maxummedia - outsourcing služieb ilustračné foto 3

Zrealizované služby

Pre marketingovú spoločnosť Maxummedia poskytujeme vývojárske a správcovské služby internetových stránok vo forme outsourcingu. V skratke je to vykonávanie prác ako vývoj novej funkcionality internetových stránok klientov spoločnosti Maxummedia. Ďalej sú to služby ako úprava a aktualizovanie informácií na internetových stránkach a iné služby v oblasti správy internetových stránok.
www.maxummedia.sk


Môj Internetový obchod - vývoj, tvorba systému | hlavná stránka

Môj Internetový Obchod je online internetový systém na prenájom profesionálnych internetových obchodov. Môj Internetový Obchod poskytuje možnosť ako si vytvoriť svoj vlastný internetový obchod do 60 sekúnd. Poskytuje tri úrovne služieb a to START, PREMIUM a PROFESSIONAL.

Môj Internetový obchod - vývoj, tvorba systému ilustračné foto Môj Internetový obchod - vývoj, tvorba systému ilustračné foto 2 Môj Internetový obchod - vývoj, tvorba systému ilustračné foto 3

Zrealizované služby

Návrh, vývoj a optimalizácia systému na manažovanie prenájmu internetových obchodov (eshop). Systém Môj Internetový Obchod.sk obsahuje v prvom rade poskytnutie informácií o predajnom eshop systéme, registráciu kontaktných a fakturačných údajov od klientov, aplikovanie platobných systémov (platba bankovým prevodom, PayPal a procesovanie kreditných kariet pomocou služby PayPal). Ďalej fakturačný systém, proces na automatizovanie vytvorenia internetového obchodu klienta v reálnom čase, upomienkovací systém úhrad mesačných platieb klientov za prenájom internetového obchodu a podobne. Pri oživovaní dizajnu sme použili CSS framework Bootstrap, ktorý bol cielene použitý na responzívny dizajn (desktop, tablet, mobil).
www.moj-internetovy-obchod.sk


Aventuria - eCommerce analýza | hlavná stránka

Spoločnosť Aventuria (Tabon s.r.o) je zážitková agentúra. Poskytuje svoje služby v oblasti predaja netradičných pobytov ako napríklad víkendový pobyt v drevenici, romantické pobyty a netradičné destinácie. Spoločnosť definuje ich vlastné motto "Zážitková agentúra Aventuria. Ponúkame viac než len zážitok. Sme mladý tím, ktorý sa odvážil snívať s nohami na zemi."

Aventuria - eCommerce analýza ilustračné foto Aventuria - eCommerce analýza ilustračné foto 2 Aventuria - eCommerce analýza ilustračné foto 3

Zrealizované služby

Pre spoločnosť Aventuria (Tabon s.r.o) sme vytvorili komplexnú ecommerce analýzu online projektu Aventuria.sk. eCommerce analýzu tvorili okrem iného informácie ohľadom konkurencie pôsobiacej na internete, komplexný audit používateľnosti (UX - user experiences) internetovej stránky www.aventuria.sk, analýza zdrojového kódu stránky, aplikovanie kódu analytického nástroja Google Analytics (analýza a výber merateľných cieľov, monitoring SK/CZ internetových vyhľadávačov, rozdelenie monitorovania prístupov na stránku a pod.). V ďalšom rade návrhy SEO optimalizácie internetovej stránky, návrhy PPC reklamných kampaní (platba za kliknutie) v systéme Google Adwords a na sociálnej sieti Facebook resp. Facebook Ads. Ďalej spôsob a návrh integrácie sociálnych sietí do samotnej internetovej stránky Aventurie spolu s návrhom realizovania marketigového mixu v priestore sociálnych sietí.
www.aventuria.sk


Aprecia - tvorba internetovej stránky | hlavná stránka

Aprecia s.r.o. je znalecká organizácia, zaregistrovaná MS SR v odbore "Ekonomika a riadenie podnikov" a odvetví "Oceňovanie a hodnotenie podnikov". Spoločnosť Aprecia poskytuje vypracovanie znaleckých posudkov v oblasti stanovenia hodnoty podniku, časti podniku alebo jednotlivých druhov majetku a záväzkov. Zaoberá sa taktiež stanovovaním výšky škody a ušlého zisku.

Aprecia - tvorba internetovej stránky ilustračné foto Aprecia - tvorba internetovej stránky ilustračné foto 2 Aprecia - tvorba internetovej stránky ilustračné foto 3

Zrealizované služby

Pre spoločnosť Aprecia s.r.o sme vytvorili návrh minimalistickej internetovej stránky, ktorý sme následne premenili na funkčnú verziu. Pre Apreciu sme ďalej vytvorili logo a dizajn obchodných vizitiek. Po vytvorení internetovej stránky sme následne pre Apreciu zrealizovali PPC reklamnú kampaň (platba za klik) za účelom propagácie stránky a samotnej spoločnosti, hlavne na stránkach internetového vyhľadávača Google.
www.aprecia.sk


Monmarko - tvorba internetového obchodu | hlavná stránka

Spoločnosť MONMARKO s.r.o. sa zaoberá zabezpečením a dodávaním komplexného sortimentu osobných ochranných pracovných prostriedkov a pomôcok (OOPP) a taktiež poskytovaním mnohých s nimi súviciacich doplnkových služieb.

MONMARKO - tvorba internetového obchodu ilustračné foto MONMARKO - tvorba internetového obchodu ilustračné foto 2 MONMARKO - tvorba internetového obchodu ilustračné foto 3

Zrealizované služby

Spoločnosť MONMARKO nás oslovilo so žiadosťou o možnosť prezentácie svojho portfólia produktov na internete. Kedže počet produktov, ktoré ponúka MONMARKO svojím zákazníkom, sa blíži k číslu tisíc, navrhli sme riešenie postavené na formáte internetového obchodu ako variantu na prezentáciu produktov a ich možné zakúpenie registrovaným odberateľom. Pre jednoduchosť ovládania, rýchlosť realizácie internetového obchodu a možné úpravy dizajnu v krátkom čase, sme sa rozhodli použiť optimalizované opensource riešenie na báze systému OpenCart. Na tento systém internetového obchodu sme navrhli dizajn na mieru podľa požiadaviek spoločnosti MONMARKO spolu s vytvorením špecializovaných funkcionalít. V poslednom rade sme pre MONMARKO vytvorili logo spoločnosti.
www.monmarko.sk


Raabe - Facebook aplikácia | hlavná stránka

Spoločnosť Dr. Josef Raabe Slovensko s.r.o je odborné nakladateľstvo s 15 ročnými skúsenosťami v oblasti školstva, vzdelávania a poradenstva. Spoločnosť poskytuje kvalitné a nadčasové informácie najmä pre riaditeľov materských, základných a stredných škôl, všetkých pedagogických a iných zamestnancov školstva a tiež pre všeobecných a odborných lekárov.

RAABE - vývoj Facebook aplikácie ilustračné foto RAABE - vývoj Facebook aplikácie ilustračné foto 2 RAABE - vývoj Facebook aplikácie ilustračné foto 3

Zrealizované služby

Pre klienta sme vytvorili aplikáciu integrovanú v sociálnej sieti Facebook. Aplikácia predstavovala kvíz so zberom základných údajov od uživateľov tejto aplikácie. Aplikácia mala za úlohu marketingovo osloviť hlavne učiteľov vyskytujúcich sa na sociálnej sieti Facebook.
www.raabe.sk


Výber ďalších referencií


CORNICO COMPANY s.r.o.

Popis služby: vytvorenie internetového obchodu na prenájom gastrozariadení, inventáru a doplnkov

Gastropozicovna.sk - tvorba internetového obchodu ilustračné foto
www.gastropozicovna.sk

MARFEX s.r.o.

Popis služby: vytvorenie internetového obchodu s priemyselnou záhradnou, manipulačnou a záhradníckou technikou

MARFEX.eu - tvorba internetového obchodu ilustračné foto
www.marfex.eu

Caffe 4U s.r.o

Popis služby: vytvorenie internetového obchodu s kávou


iCaffe.sk - tvorba internetového obchodu ilustračné foto
www.icaffe.sk

Mercontrol s.r.o.

Popis služby: realizovanie PPC reklamnej kampane, vytvorenie funkcionality na prehľadné zobrazenie kategórií na hlavnej stránke, doplnkové služby

RAABE - realizácia PPC reklamy ilustračné foto
www.mercontrol.sk

Mix Cosmetix

Popis služby: vytvorenie internetového obchodu so skrášlovacími potrebami pre ženy. Kvalitný makeup, kvalitné kozmetické štetce a pod.


Mix Cosmetix - tvorba internetového obchodu ilustračné foto
www.mix-cosmetix.sk

Mercateo Slovakia s.r.o.

Popis služby: SEO služby v oblasti linkbuildingu
Mercateo - SEO služby ilustračné foto
www.mercateo.sk


Naspať na začiatok stránky

 
Používame cookies. Pokračovaním používania našich služieb s tým súhlasíte. | Ok | Viac info >>