Chcem nezáväznú
cenovú ponuku

.: Profil spoločnosti Avilu s.r.o. | e-commerce solutions

tvorba internetových stránok, internetových obchodov, marketing na internete - PPC, SEO, outsourcing, sociálne siete, e-mailový marketing, remarketing

.: A. kto sme

Sme internetová developerská a marketingová spoločnosť. Vznikli sme v roku 2010 za účelom ponuky komplexných online služieb na slovenskom internetovom trhu.

.: B. na čo sa špecializujeme

Naším zameraním je poskytnúť súbor služieb od návrhu internetových stránok / internetových obchodov, cez ich propagáciu až po vybudovanie vzťahu so zákazníkmi.

Produktové portfólio spoločnosti Avilu s.r.o

.: C. Popis produktového portfólia

Sme internetová vývojárska a marketingová spoločnosť, ktorá poskytuje svoje služby naprieč celým spektrom komercie na internete. Produktové portfólio je rozdelené do troch levelov:

1.level - návrh, vývoj a správa internetových projektov

Vytváranie alebo manažment nástrojov, ktoré poskytujú hodnoty pre svojich uživateľov. Pod hodnotami si môžeme predstaviť získavanie informácií (internetové stránky) alebo možnosť kúpiť si produkty (internetové obchody). Do tohoto levelu taktiež patrí externá správa týchto nástrojov a to outsourcing služieb.

2.level - internetový marketing

Na vytvorených hodnotách môžeme realizovať kampane na akvizíciu návštevníkov a to dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je pasívny. Založený na predpoklade, že ľudia vedia čo chcú a hľadajú to (PPC reklama, katalógová reklama a SEO optimalizácia stránok) . Druhý aktívny spôsob využíva stratégiu propagácie a komunikácie (Bannerová reklama a Facebook reklama).

3.level - remarketing

Tretí level definuje služby, ktoré "pracujú" s návštevníkmi, menia ich na pravidelných a lojálnych zákazníkov. Jedná sa o PPC remarketing, Emailový (re)marketing, Sociálne siete a Internetové hry a súťaže.

Efektivita poskytovaných služieb závisí na ich kombinácií. Preto doporučujeme realizovať marketingové kampane využitím komplexných služieb s vopred pripravenou koncepciou a merateľnými výsledkami. Prípadové štúdie si môžete prečítať v našej sekcii Case Study.

.: 4. sme tu pre Vás

Ak si myslíte, že by sme Vám mohli poradiť alebo pomôcť s konzultáciou riešenia, neváhajte a okamžite nás kontaktujte, či už cez e-mail, skype, instant messaging alebo klasicky: telefón, fax a dopis. Nezabúdajte, že spoločnosť AVILU je tu pre Vás !

Tím spoločnosti Avilu

 
Používame cookies. Pokračovaním používania našich služieb s tým súhlasíte. | Ok | Viac info >>