Chcem nezáväznú
cenovú ponuku

.: Internetové stránky a obchody (eShop)

internetové www stránky, internetové obchody, správa stránok, moderný redizajn, aktualizácia stránok, outsourcing služieb a správy internetových stránok

.: Slovenský internet

Slovenský internet tvorí približne 340 tisíc internetových stránok, portálov a internetových obchodov. Počet slovákov, ktorí pravidelne používajú internet sa pohybuje cez 3,5 milióna. Medzi týchto ľudí patria aj tí, ktorí sa radia do vašej cieľovej skupiny potencionálnych zákazníkov. Dennodenne vyhľadávajú na internete informácie a produkty, o ktoré majú záujem. Teraz je len na vás akú formu stratégie použijete na premenenie tejto skupiny ľudí na zákazníkov.

.: Základné možnosti pôsobenia na internete

Ilustráčná fotografia - Tvorba internetových stránok a obchodov - Avilu s.ro. | e-commerce solutions
  1. Internetové stránky
    prezentujte svoju spoločnosť s celým produktovým portfóliom a dajte šancu potencionálnym zákazníkom, aby vás mohli na internete nájsť. Umožnite im jednoducho z pohodlia "vlastnej obývačky" alebo "autobusovej zastávky" získať podrobné informácie o vašich produktoch, kontaktné údaje a ďalšie informácie, o ktoré by mohli mať eventuálne záujem. Pozrite si našu ponuku služieb tvorby internetových stránok.
     
  2. Internetové obchody (eShop)
    máte produkty, ktoré si môžu zákazníci ihneď kúpiť? Potom je tu pre vás ideálna možnosť pomocou internetového obchodu zvýšiť predajnosť vašich produktov. Dovoľte zákazníkom prezrieť si celé vaše produktové portfólio na internete s možnosťou okamžitého nákupu produktu z pohodlia zákazníkovho domova 24 hodín denne. Kute železo dokým je horúce. Predstavte si situáciu, keď si zákazník sám nájde na internete produkt, o ktorý má veľký záujem, s možnosťou okamžitej kúpy. Umožnite mu ho priamo ihneď zakúpiť vo vašom internetovom obchode. Viac informácií a ponuku služieb ohľadom internetových obchodov nájdete v sekcii tvorba internetových obchodov (eShop).

V prípade, že už máte svoju vlastnú internetovú stránku alebo internetový obchod a chceli by ste zvýšiť ich vykonnosť, potom si pozrite ponuku služieb:

 

.: Prípadové štúdie (Case Study)

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

 
Používame cookies. Pokračovaním používania našich služieb s tým súhlasíte. | Ok | Viac info >>